• Deco Home Trabzon Banyo Dolapları

Her evin en dikkat çekici yeri, en güzel döşenmiş yeridir. Bu durum evlerimizin banyoları için de geçerlidir. Derli toplu, uyum içinde tasarlanmış bir banyo, içinde vakit geçirmekten zevk alınmasını sağlar. Banyolarımızda ki her nesne gibi banyo dolabı da banyolarımızın önemli bir üyesidir. Her sabah kalktığımızda yüzümüzü yıkadığımız, makyaj yaptığımız ya da tıraş olduğumuz yer hem derli toplu olmalı, hem de göze hitap etmelidir. İşte bu nedenle banyo dolapları hayatımızın fark edilmeyen vazgeçilmezlerindendir.

Bir banyo dolabı, tek başına bile zevklerimizi yansıtmaya yeter. Bazılarımız gelecekle ilgilidir ve modern tarzda bir banyo dolabı ister; bazılarımız ise geçmişten kopmamıştır ve evinin klasik mobilyalarına uygun bir banyo dolabı arar.

Deco Home olarak, geniş ürün yelpazemiz ile bolca seçenek sunmakla beraber, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, alanında uzman mimarlarımız ile dijital ortamda tasarlıyor, onay süreci sonrası güncel teknolojiye sahip imalat atölyelerimizde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tasarım ve imal ettiğimiz modellerimiz hakkında fikir sahibi olmanız amacıyla oluşturduğumuz galerimizde, siz de kendi banyo dolapları favorilerinizi belirleyin.

 

Size ve mutfağınıza özel dolap modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Yeni renerasyona özel Dolap Kapaklarını, Banyo Dolaplarını, Banyo Bataryalarını ve birbirinden güzel Duvar Kağıtlarımızı da incelemek için tıklayın.

Banyonuzu daima temiz tutmak ve mikroplar ulaşmasın banyonuz kendi kendini temizlesin diyorsanız Mikro Bakteriyel Boyalarımızı inceleyebilirsiniz.

MENU